elektryczne systemy grzewcze
MENU

ECOSUN BASIC

Grzejnik promiennikowy gładki

Wersja promiennika ECOSUN U+ o gładkiej powierzchni grzejnej wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu termicznemu możliwy jest montaż promiennika zarówno w wersji poziomej jak i pionowej.Dołączona ramka montażowa umożłiwia bezpośrednie zamocowanie promiennika na suficie.Dołączona ramka montażowa umożliwia bezpośrednie zamocowanie promiennika na suficie. Możliwe również zawieszenie promiennika za pomocą czterech linek/łańcuchów oraz umieszczenie w module systemowego sufitu podwieszanego (panel z krawędzią prostą SK)  lub zamontowanie w wycięciu podwieszanego sufitu z płyty gipsowej/pilśniowej, po zastosowaniu dodatkowej ramy podtynkowej.

Zastosowanie:

szczególnie przydatny w służbie zdrowia oraz dla użytkowników z astma lub alergiami, ponieważ gładka powierzchnia promiennika zapobiega osadzaniu się kurzu i jest bardzo łatwa w czyszceniu.

Dostępne moce:

300W, 600W, 850W.

Kolor:

biały RAL 9010 lub z palety kolorów RAL.

Możliwość nadruku zdjęcia własnego lub z  galerii zdjęć

Promiennikowy panel grzewczy ECOSUN Basic ma białą podstawę z tworzywa sztucznego, malowaną proszkowo, powierzchnia ma teksturę „skórki pomarańczy”. Motyw obrazu jest nadrukowany na tej białej warstwie bazowej. Wykorzystywana jest technologia druku cyfrowego, która zachowuje nasycenie i jasność kolorów. Panel ma grubość 3 cm, krawędzie boczne nie mogą być zadrukowane, zawsze pozostają białe.

Aplikacja pozwalająca dopasować własne zdjęcie do wymiarów promiennika jest tu: Aplikacja  

Dane techniczne:

napięcie 230 V AC w układzie TN-s; przewód przyłączeniowy 1m.

Inne produkty w tej kategorii